Szukaj...

Erodate
avatar
TavarishPiesov

2025.11.21 23:16

1
Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem i mi się robić nie chciało
Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem i mi się robić nie chciało
Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem rano i tak mi się robić nie chciało, że od razu mnie głowa rozbolała i gorączki dostałem (37,1). No to mówię sobie - nie będę na dobrodzieja robił, mi się należy. Do przychodni nie ma co dzwonić, bo już to przerabiałem i wiem, że termin będzie na pojutrze. Z resztą i tak nikt nie odbierze. No to wpisuję w wyszukiwarkę "L4 online" i cyk, Halodoctor, wypełniam formularz, wpis... Czytaj dalej
0
avatar
TavarishPiesov

2025.11.21 22:41

0
Jeszcze tylko słynne sranie na koszt pracodawcy i zaraz zaczynam
Jeszcze tylko słynne sranie na koszt pracodawcy i zaraz zaczynam
Jeszcze tylko słynne sranie na koszt pracodawcy i zaraz zaczynam zmianę, bo już prawie szósta, a ludzie czekają żeby ich zawieźć do szkoły pracy po bułki itd. Akurat ITD to jebać pozdranwian.
0